Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İsmail GÜVENÇ’ten Akademik Birim Ziyareti (06.02.2014)

Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Güvenç, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Bektaş Tepe,  Prof. Dr. Osman Türer ve Genel Sekreterimiz Necdet Bozgeyik ile Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne yeni atanan Doç. Dr. İsmail Gül ve Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Ömer Faruk Farsakoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

DSC 4022
1

Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Güvenç Meslek Yüksekokulu ziyaretinde yaptığı konuşmada Sayın Doç. Dr. İsmail Gül’ün üniversitede farklı görevlerde bulunduğunu, özellikle “Yeşil Kampüs” projesinde önemli bir görev üstlendiğini ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Doç. Dr. İsmail Gül ise; “Üniversiteye hizmet için gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık.” dedi.

DSC 4034
3

Üniversite yönetiminin Mühendislik-Mimarlık Fakültesi ziyaretinde de Prof. Dr. İsmail Güvenç, dekanlık görevinden dolayı Farsakoğlu’na tebriklerini ilettikten sonra, yeni öğretim yılında yeni bir görevle iyi çalışmaların gerçekleştirileceğini ümit ettiklerini belirtti. Prof. Dr. Ömer Faruk Farsakoğlu da yaptığı konuşmada yaklaşık 5 yıldır üniversitede görev yaptığını ve bu anlamda önemli projelerinin olduğunu vurguladı.

Kaynak: Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

© Prof. Dr. Bektaş TEPE-2015